fbpx
miklogo-1

59-800 Lubań, Rynek Sukiennice 22

MiK LUBAŃ

Poniedziałek - Piątek 10:00 - 18:00

Sobota 9:00 - 14:00

asortyment i usługi

Baner z informacjami o firmie
Baner z informacjami o firmie

Dlaczego powinieneś nam zaufać?

Od prawie dekady z pasją działamy w branży, stale rozwijając nasze umiejętności i wiedzę, aby sprostać Twoim oczekiwaniom.
Wiemy, że wybór odpowiedniej ochrony dla Twojego urządzenia może być trudny, dlatego nie tylko oferujemy szeroki wybór produktów, ale przede wszystkim dzielimy się naszym doświadczeniem, aby pomóc Ci podjąć najlepszą decyzję.

Co znajdziesz w naszej ofercie?

W naszej ofercie znajdziesz nie tylko smartfony, tablety, laptopy i akcesoria, ale także profesjonalne doradztwo i wsparcie pozakupowe.
Wszystkie nasze produkty są starannie wyselekcjonowane i objęte gwarancją, abyś mógł cieszyć się niezawodnością i jakością.

Gdzie nas znajdziesz?

Zapraszamy do odwiedzenia naszych punktów sprzedaży w Bolesławcu, na ul. Zgorzeleckiej 7 oraz w Lubaniu, na ul. Rynek Sukiennice 22.
Tam nasi eksperci czekają na Ciebie, gotowi do udzielenia fachowej porady i pomocy w wyborze najlepszego produktu.

Sklep Bolesławiec
Sklep Lubań

Potrzebujesz serwisu?

Mimo że realizujemy naprawy na miejscu, posiadamy również wyspecjalizowany serwis, gdzie trafiają wszystkie bardziej skomplikowane przypadki.
Nasz zespół serwisantów jest doskonale przeszkolony i zaangażowany w zapewnienie najwyższej jakości usług naprawczych w jak najkrótszym czasie.

Co oferuje nasz serwis?

Diagnoza i naprawa wszelkich usterek smartfonów, tabletów, laptopów i komputerów stacjonarnych.

Wymiana ekranów, samych szybek, baterii, szkieł aparatu, gniazd zasilania, klapek baterii, głośników, mikrofonów i innych elementów.

Instalacja oprogramowania, usuwanie blokad ekranu, blokad Google, Xiaomi, Samsung.

Czyszczenie po zalaniu, odzyskiwanie danych, opinia techniczna, ekspertyza, lutowanie i inne specjalistyczne usługi naprawcze.


Jeśli masz pytania lub potrzebujesz dodatkowych informacji, skontaktuj się z nami. Jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc!

Zadaj nam pytanie!

Odpowiemy najszybciej jak to możliwe!

Artur ŁusiakowskiArtur Łusiakowski
09:10 05 Feb 24
Wojciech WalarusWojciech Walarus
17:52 02 Feb 24
Tanio , szybko i konkretnie 💪😁
Danio DanekDanio Danek
10:54 04 Jan 24
Anna NuszkiewiczAnna Nuszkiewicz
10:07 29 Dec 23
Bolesław DanileckiBolesław Danilecki
12:57 12 Sep 23
Bardzo dobry i profesjonalny serwis.Byliśmy tutaj z córką, która pilnie potrzebowała naprawić swój telefon, ponieważ prowadzi działalność gospodarczą.Zanim trafiliśmy tutaj byliśmy u konkurencji "z drugiej strony" Tam było drożej o ok 20%, z dłuższym terminem realizacji, bez dostępnych części zamiennych, tu taniej i szybciej, bo w ciągu jednego dnia z profesjonalnym powiadomieniem sms-em o przyjęciu naprawy i o odbiorze. Miła i bardzo fachowa obsługa👍
Wojciech JaroszWojciech Jarosz
12:56 07 Aug 23
Bardzo polecam, wymiana baterii w Mi 10 poszła błyskawicznie i bez zarzutów. Dodatkowo założenie folii na ekran pełna profeska. Kontakt z klientem poprzez SMS z informacjami o statusie prac bardzo na plus 👍👍 koszty serwisu bardzo zadowalające 👍
Karolina KleckaKarolina Klecka
18:33 30 Jan 23
Jestem bardzo zadowolona, zwłaszcza, że przez ponad tydzień inny serwis zmieniał mi 3 krotnie termin wymiany baterii...dramat. A tu poszłam i od ręki załatwiłam sprawę. Duża dbałość o klienta i to jest mega plus. Oby tak dalej 👍
Szalonooka 2107Szalonooka 2107
13:06 10 Sep 22
Szybka naprawa i fachowe doradztwo. Mój Samsung trafił tu z rozbitym ekranem i konieczna była także wymiana matrycy. Po półtorej godziny telefon był gotowy do odbioru. Doradzono też przyklejenie szkła hybrydowego, które w moim przypadku okazało się niezbędne. Jak najbardziej polecam!
js_loader